Emil Haidar Zostal Ojcem Zofia Slotala Pokazala Zdjecie

Emil Haidar Został Ojcem Zofia ślotała Pokazała Zdjęcie I

Emil Haidar Został Ojcem Zofia ślotała Pokazała Zdjęcie I

Zofia ślotala. 25 05 2019 15:50. emil haidar został ojcem. zofia Ślotała pokazała zdjęcie. emil haidar na okładkach gazet zaczął się pojawiać w trakcie głośnego związku z dorotą rabczewską, szerzej znaną jako dodą. podczas gdy z tamtej relacji została już tylko batalia sądowa, emil znalazł nową wybrankę swojego serca. Post udostępniony przez zofia maria slotala (@miss zi) maj 25, 2019 o 2:29 pdt emil haidar – dzieci emil haidar jest już ojcem dwóch dorosłych córek, wiktorii i oliwii , które kilka. Doda wciąż prowadzi batalię sądową z emilem haidarem. tymczasem jej były partner został ojcem. zdjęciem świeżo upieczonego ojca pochwaliła się zosia Ślotała. Źródło: emil haidar został ojcem. zdjęciem pochwaliła…. Emil haidar został ojcem. zofia Ślotała pokazała zdjęcie i zdradziła płeć dziecka 1 6. zofia Ślotała pokazała dziecko emila haidara. Emil haidar wyprawił córce 1. urodziny w klimacie arabskim! Ślotała pokazała zdjęcia. emil haidar, były narzeczony dody, z okazji pierwszych urodzin wyprawił swojej córce, mili, przyjęcie urodzinowe w stylu arabskim. pewnie nie dowiedzielibyśmy się o tym wszystkim, gdyby nie zofia Ślotała, która pokazała zdjęcia z imprezy na.

Emil Haidar Został Ojcem Zofia ślotała Pokazała Zdjęcie

Emil Haidar Został Ojcem Zofia ślotała Pokazała Zdjęcie

Zofia Ślotała i kamil haidar pobrali się we wrześniu ubiegłego roku. uroczystość była tajemnicą, którą celebrytka pochwaliła się już po fakcie. teraz pokazała zdjęcie córki. jest magiczne!zofia Ślotała 23 września ubiegłego roku wyszła za partnera. Zofia Ślotała i kamil haidar pobrali się we wrześniu ubiegłego roku. uroczystość była tajemnicą, którą celebrytka pochwaliła się już po fakcie. teraz pokazała zdjęcie córki. jest magiczne! artykuł zofia Ślotała pokazała magiczne zdjęcie córki na chwilę przed swoim ślubem: wyglądała jak namalowana na obrazie pochodzi z serwisu plotek.pl pełna treść artykułu. Zofia Ślotała pokazała magiczne zdjęcie córki na chwilę przed swoim ślubem: wyglądała jak namalowana na obrazie by admin 18 stycznia, 2021 18 stycznia, 2021 zofia Ślotała i kamil haidar pobrali się we wrześniu ubiegłego roku.

Emil Haidar Został Ojcem Były Narzeczony Dody Ma Córkę

Emil Haidar Został Ojcem Były Narzeczony Dody Ma Córkę

Zosia Ślotała Opowiedziała Nam O Dziecku I Nowej Partnerce Emila Haidara: „w Końcu Dobra Energia”

zosiaślotała #emilhaidar #gwiazdyodzieciach subskrybuj kanał: channel ucoseiry8eai9levj3vq4xeg?sub confirmation=1 więcej

Related image with emil haidar zostal ojcem zofia slotala pokazala zdjecie

Related image with emil haidar zostal ojcem zofia slotala pokazala zdjecie